Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • Radosnych Świąt

  Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia,
  a w Nowym Roku realizacji celów
  oraz spełnienia najskrytszych marzeń
  życzy
  w imieniu pracowników CPS "Dialog" i własnym
  Dyrektor Iwona Zakrzewska

 • Jubileusz dwudziestolecia CPS "Dialog"

  Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” obchodziło 10 grudnia, wspólnie z osobami, które zapisały się w pamięci Centrum, swój jubileusz dwudziestolecia.

 • Konferencja „Janusowe oblicza rynku pracy”

  Spotkanie, które odbyło się 27 listopada 2014 r. w Centrum, to wspólna inicjatywa CPS „Dialog” oraz Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych i okazja do rozmów o dynamice współczesnego rynku pracy.

 • Konferencja „Kobiety na stanowiskach kierowniczych w sferze publicznej. Drogi do kariery”

  Wspólna konferencja CPS "Dialog oraz Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych odbyła się 7 października i była podsumowaniem badań „Kobiety na stanowisku kierowniczym w sektorze publicznym. Sytuacja zawodowa i rodzinna”

   

 • Zebranie Rady Naukowej "Dialogu"

  Za nami drugie w 2014 r. spotkanie Rady Naukowej „Dialogu. Pisma Dialogu Społecznego”. Członkowie Rady zebrali się w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” 29 września br. pod przewodnictwem prof. Andrzeja Zybały.Kalendarium spotkań

Dodatkowe informacje