Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trójstronny Zespół ds. Rozwoju Przemysłowego Potencjału Obronnego i Modernizacji Technicznej Sił Zbrojnych

W dniu 18 grudnia 2017 r. w CPS Dialog odbyło się posiedzenie Trójstronnego Zespołu ds. Rozwoju Przemysłowego Potencjału Obronnego i Modernizacji Technicznej Sił Zbrojnych, któremu przewodniczył Bartosz Kownacki - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, Współprzewodniczący Zespołu.

Przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej omówili stan realizacji Planu Modernizacji Technicznej SZ RP oraz postępowań o udzielanie zamówień wraz z zabezpieczeniem źródeł finansowania, ze szczególnym uwzględnieniem Programów: WISŁA, HOMAR, NAREW oraz Programu Śmigłowcowego.
Strona społeczna przyjęła informację przedstawicieli Polskiej Grupy Zbrojeniowej o przygotowanym Kodeksie Etyki Polskiej Grupy Zbrojeniowej ze szczególnym uzasadnieniem projektu budowy Centrum Usług Biznesowych. Uznano to za dobre rozwiązanie, zgłaszając uwagę, że w fazie przygotowań strona społeczna nie miała możliwości zapoznania się z jego treścią. (MRPiPS)