W związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: Rozporządzenie) informujemy, iż od dnia 25 maja 2018 r. będą Pani/Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” im. A. Bączkowskiego z siedzibą w Warszawie (dalej: CPS ”Dialog”) Pani/Pana danych osobowych więcej w ten temat w artykule o Przetwarzaniu danych przez Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog"

Jan Gogolewski nowym prezesem Związku Rzemiosła Polskiego

Podczas VIII Kongresu Rzemiosła Polskiego, który odbył się 21 czerwca 2017 roku w Teresinie odbyły się wybory nowego prezesa ZRP. Prezesem Związku Rzemiosła Polskiego został Pan Jan Gogolewski.
 
Pragniemy serdecznie pogratulować wyboru Panu Janowi Gogolewskiemu, życząc spełnienia planów zawodowych oraz, aby praca na tym stanowisku była źródłem satysfakcji i okazją do dalszego podnoszenia znaczenia dialogu społecznego. 
 
Panu Jerzemu Bartnikowi składamy wyrazy szacunku, życząc wszelkiej pomyślności, zdrowia i radości w życiu osobistym. Serdecznie dziękujemy za wieloletnią współpracę oraz za wszystko, co Pan, jako Prezes Związku Rzemiosła Polskiego zrobił dla umacniania dialogu społecznego w Polsce i na arenie międzynarodowej.
 
W imieniu pracowników Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” oraz własnym 
 
Iwona Zakrzewska
Dyrektor CPS „Dialog”