Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku niewyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Posiedzenie Zespołu problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy

W dniu 3 lutego w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” odbyło się pierwsze, inauguracyjne posiedzenie Zespołu problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy. Do zadań Zespołu należy wypracowanie wspólnych dla stron stanowisk i opinii w sprawach dotyczących polityki gospodarczej oraz rynku pracy.

W posiedzeniu, które prowadził Przewodniczący Zespołu – Andrzej Malinowski (Prezydent Pracodawców RP) uczestniczyli: członkowie zespołu i zaproszeni przez strony eksperci. Strona rządowa reprezentowana była przez: Stanisława Szweda - Sekretarza Stanu w MRPiPS, Mariusza Haładyja – Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Henryka Baranowskiego – Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa.
 
Porządek obrad obejmował dyskusję nad planem pracy Zespołu na 2016 r. Wszystkie organizacje przekazały swoje propozycje tematów i zagadnień. 
(Departament Dialogu MRPiPS)