W związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: Rozporządzenie) informujemy, iż od dnia 25 maja 2018 r. będą Pani/Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” im. A. Bączkowskiego z siedzibą w Warszawie (dalej: CPS ”Dialog”) Pani/Pana danych osobowych więcej w ten temat w artykule o Przetwarzaniu danych przez Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog"

IPiSS uruchamia XIV edycję Programu Doktoranckiego

W listopadzie 2015 r. Instytut Pracy i Spraw Socjalnych planuje uruchomienie już XIV edycji 3-letniego Programu Doktoranckiego.

Jego celem jest wykształcenie wysoko kwalifikowanych specjalistów z wiedzą w zakresie: ekonomii dóbr publicznych, społecznej gospodarki rynkowej, teorii zrównoważonego wzrostu, ekonomii dobrobytu i wielosektorowej polityki społecznej, rynku pracy, zatrudnienia i zabezpieczenia społecznego. Program Doktorancki służy również zapoznaniu z metodami stosowanymi w pracach analitycznych oraz nabyciu umiejętności samodzielnego prowadzenia badań naukowych. Program przygotowuje do napisania pracy doktorskiej i uzyskania stopnia doktora nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii. Do uczestnictwa w Programie Doktoranckim zapraszamy zarówno absolwentów kierunków ekonomicznych oraz innych wydziałów uczelni wyższych. Na Państwa zgłoszenia czekamy do dn. 30 października 2015 r. (zgłoszenia przyjmuje i wszelkich informacji udziela p. Agnieszka Smoder, sekretarz XIV edycji Programu Doktoranckiego, tel. (022) 53 67 512, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ). Dodatkowe informacje i dokumenty do pobrania na stronie internetowej- https://www.ipiss.com.pl/program-doktorancki